Ми дуже вдячні Вашим відгукам!

Стрелка
Стрелка
 • Працюємо з 2014 року. Дуже задоволена роботою команди, завжди все чітко, швидко та професійно. Молодці, рекомендую!
  Освітня агенція Startstudy

 • З командою «WebMarketing» працюємо кілька років (з 2014р.), завдяки їм запровадили декілька інструментів, які підвищили конверсію сайту. Хлопці завжди в тренді і готові експериментувати з новими видами реклами. Розробили індивідуальний щомісячний звіт, де я як замовник бачу всю картину по кожній із груп товарів, що рекламуються, і можу вносити правки по бюджету. Рекомендую до співпраці!

 • Дуже кваліфіковані спеціалісти! Пояснюють незрозумілі речі, виконують поставлені завдання та досягають поставлених цілей! Рекомендую!
  Працюємо з 2017 року.

 • Стабільно користуємося послугами цієї компанії. Хлопці молодці, які до всіх питань підходять індивідуально, максимально враховують бажання клієнтів. Завжди всім залишалися задоволені. Сподіваюся, що продовжуватимемо співпрацювати в тому ж дусі.
  Салон “HitHair”

 • Високий рівень кваліфікації фахівців, грамотний розподіл коштів у пошукових системах, швидке реагування та оперативність у роботі, своєчасне подання звітності та бухгалтерських документів. Рекомендуємо.

 • З компанією Web-Marketing працюємо тривалий час, за весь період показали себе як комаанда професіоналів, з якими завжди приємно працювати. У принципі, роботою задоволені та плануємо співпрацювати тривалий час. Дякую!

 • Доброго часу доби, друзі! Насамперед, хочу сказати Вам велике спасибі! Ви справжні професіонали своєї справи. Працюю з компанією Webmarketing вже довгі роки і не разу не пошкодував про свій вибір. Завжди оперативно та якісно мої друзі (вже з упевненістю я можу Вас так називати) реагують на мої прохання та побажання щодо контекстної реклами. Я впевнений, що це найкраща компанія за контекстом в Україні. Раджу Вас усім своїм знайомим. Хочу побажати Вам подальшого зростання та процвітання. Щиро Ваш, В’ячеслав (Chrono24.ua)

 • Професіоналізм і правильні людські якості – ось що поєднує в собі колектив агентства веб-реклами. Багато доводилося працювати з постачальниками подібних послуг, але здебільшого особисто я не був задоволений. «Веб-маркетинг» цьому етапі влаштовує повністю. Я розумію, за що плачу гроші. Ефективно, якісно, пунктуально та завжди на зв’язку. Загалом рекомендую. Окреме подяка Валерію. arriva.kiev.ua

 • Катерина Левін, Київський Інститут психології (КІCПП) :

  Вебмаркетинг – це надійний та компетентний партнер у сфері планування та розміщення контекстної реклами. За час співпраці, а це майже 2 роки, нам завжди вдається знаходити спільну мову, вирішувати всі питання та ефективно витрачати рекламний бюджет.

 • Все чудово, налаштували швидко та результативно. Від зайвих витрат відмовили самі, роботою задоволений. Дякую.

 • Успішно співпрацюю із Web-Marketing протягом 5 років. Висловлюємо подяку Всім співробітникам фірми за організацію та проведення рекламних компаній для нашого інтернет магазину. Хотілося б відзначити індивідуальний підхід, роботу на результат, дуже професійні поради, консультації, які допомогли нам розробити і впровадити рекламну і не тільки стратегію для нашого магазину. Я дуже задоволена роботою компанії і рекомендуватиму як надійного та сумлінного партнера

Залиште свій відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *