Кейс: "Травневі тури" (турагентство)

Час читання: 2 хвилин

Канал просування: контекстна реклама (Google Adwords)

Клієнт: туристична агенція

ГЕО: Україна (без зони АТО та Криму)

Тривалість кампанії: 28 березня – 28 квітня (2017)

Мета: отримання максимальної кількості конверсій у межах виділеного клієнтом рекламного бюджету.

Результат: зростання кількості конверсій - на 171%, зниження вартості конверсії - в 2,5 рази.

Оскільки, відстежувати прямі конверсії технічної можливості не було, для оптимізації рекламних кампаній використовувалися зважені конверсії – сума мікроконверсій з урахуванням їхньої значимості (ваги).

Використовувалася наступна мета:

1.    Клік за кнопкою «Замовити тур».

2.   Клік по кнопці «Де купити тур».

3.    Клік по кнопці «Дізнатися вартість».

4.    Переглянуто понад 10 турів.

КУК - кількість умовних/зважених конверсій (зважений показник, що враховує всі цільові дії з урахуванням їхньої значущості); ЦУК - ціна умовної/зваженої конверсії.

Були налаштовані кампанії у пошуку, КМС, а також кампанія з Ремаркетингу. Спочатку найефективнішою була пошукова кампанія. Однак після оптимізації найкращий результат дав медійний ремаркетинг. Так як бюджет був досить невеликий, далі тестувати не стали і залишок бюджету був перерозподілений на користь ремаркетингу. Групи всередині кампанії були поділені за країнами та за терміном участі.

Що стосується КМС – для забезпечення необхідної кількості трафіку були потрібні порівняно високі ставки, при цьому коефіцієнт конверсії значно програвав кампаніям у пошуку та ремаркетингу. Після першого тижня тестування, кампанія в контекстно-медійній мережі була повністю відключена, для максимально ефективного розподілу рекламного бюджету, що залишився.

Результат:

Перший тиждень: Кількість зважених конверсій – 85,20 Ціна виваженої конверсії – 10,44 грн;

Останній тиждень: Кількість зважених конверсій – 231,40 Ціна виваженої конверсії – 4,45 грн.

   
 

Задати питання

Є питання по статті? - Задайте їх нам, ми з радістю відповімо Вам!

Читайте також:

  • Алгоритми Google Ads проти Вашого бізнесу

    Цілі бізнесу та алгоритмів Google Ads: реальні кейси

    Коли ви налаштовуєте рекламну кампанію в Google Ads, здається, що система сама хоче зробити її максимально ефективною. Google обіцяє автоматизовані рішення, які оптимізують ваші витрати та збільшують прибуток. Але чи завжди це так на практиці? Давайте розбиратися разом.

  • Реклама в міжсезоння: зупиняти чи оптимізувати?

    Як бути з рекламою, коли сезон завершується, а попит на ваш продукт падає? Вимикати її повністю чи залишити хоча б щось працювати? Відповідь на це питання ми знайшли, співпрацюючи з нашим клієнтом, який продає різні види плівок для вікон і скла: тонуючі, захисні, декоративні та автомобільні.

    Декілька років поспіль у грудні реклама ставала на паузу, повертаючись у роботу ближче до весни. Але одного разу ми вирішили це змінити. Зібрали переконливі аргументи, що може дати реклама в міжсезоння для бізнесу клієнта, і ось до яких результатів це призвело

  • Як розробка нового сайту збільшила результат в 2 рази

    Як зміни на сайті змінили долю бізнесу: захоплива історія успіху
    Ви коли-небудь замислювалися, наскільки важливий дизайн і зручність вашого сайту? Якщо ні, то ця історія відкриє вам очі! Наш клієнт пройшов через чималі виклики, перш ніж його бізнес вийшов на новий рівень завдяки правильному підходу до створення сайту. І ми готові поділитися цією захопливою історією!

  • Коли чекати результатів від реклами?

    Рентабельність в кожному випадку і для кожного проекту – індивідуальна. Якщо бізнес гарно відбудований з середини, рекламна кампанія системно оптимізується і немає явно негативних зовнішніх факторів, що впливають на попит, то прибуток не змусить себе чекати, а ROMI покаже, наскільки можна далі масштабувати рекламні кампанії і скільки отримувати прибутку. Але не варто себе обманювати та марити ілюзіями, що прямо зі старту рекламна кампанія буде працювати по максимуму! Ні, давайте бути реалістами. В більшості випадків для виходу в рентабуельність потрібно декілька місяців. Іноді все добре працює з першого, другого місяца рекламної кампанії. Але бувають і інші крайнощі, коли лише через 8-10-12 місяців реклама стає окупною, я тоді приносить вже гарний чистий прибуток.