Кейс "Медичні послуги". Зростання конверсій на 32%

Час читання: 2 хвилин

До нас звернувся клієнт, який був незадоволений результатами рекламної кампанії від свого підрядника. Перед нами було поставлено чітке завдання – за 30 днів збільшити кількість конверсій на 30% від заданого бюджету. У цьому кейсі показано, які кроки ми зробили і які результати вийшли на виході.

Канал просування: контекстна реклама (Google Adwords).

Послуги: медицина.

ГЕО: Україна (без зони АТО та Криму).

Тривалість кампанії: 30 днів.

Мета: збільшення кількості конверсій на 30% (порівняно з чинним підрядником – рекламною агенцією) при заданому бюджеті.

KPI (ключові показники ефективності) рекламної кампанії: кількість дзвінків call-tracking, кількість записів на прийом до лікаря, кількість замовлених дзвінків.

Отриманий результат: збільшення кількості конверсій на 32% при 5% зниження вартості конверсії.

З позиції конфіденційності ми можемо розкрити бренд замовника та напрямок медицини, але зазначених даних достатньо для розуміння суті кейсу та отриманого результату.

webmarketing article 23 01  

Проведено глибокий аналіз попередньої рекламної кампанії за минулі місяці, яку налаштовувало Агентство-1. У ході цього аналізу було сформовано рекламну стратегію та знайдено зони можливого зростання, за рахунок яких ми могли б досягти поставленого завдання.

Варто зазначити, що за правилами Google Ads, персоналізована реклама в даній сфері медичних послуг заборонена, тому ми не могли використовувати такі інструменти, як ремаркетинг, рекламу Gmail і деякі види націлення.

У зв'язку з цим ми використовували такі рекламні кампанії в Adwords:

  • Пошукова РК (Київ та окремо Україна).
  • КМС (контекстно-медійна мережа).

Отриманий результат:

  Витрати, грн   Кількість Конверсій   Вартість конверсій, грн
 30 дней (Агенство-1) 36 676 28 1310
 30 дней (Web-Marketing) 45 993 37 1240
 

Як результат інтенсивної оптимізації рекламної кампанії нам вдалося збільшити кількість конверсій з 28 до 37 і таким чином виконати поставлене завдання підвищення кількості звернень потенційних клієнтів на 30%, а також знизити вартість одного звернення (конверсії) на 5%.

Для якісної оптимізації рекламної кампанії статистичних даних за 30 днів недостатньо коригувати кампанію, коли мало статистики вкрай складно, т.к. велика похибка у аналізі. Але на графіках “конверсії по днях” та ”вартість конверсії” було видно, що вдалося досягти стійкого збільшення кількості конверсій та зниження їх вартості. Це підтверджує, що ми вибрали правильну стратегію.

P.S. Якщо Ви також хочете збільшити кількість конверсій (лідів, звернень, дзвінків, продажів) без зростання витрат на рекламу, то оформляйте заявку і братимемо нові вершини для Вашого бізнесу!


   

Задати питання

Є питання по статті? - Задайте їх нам, ми з радістю відповімо Вам!

Читайте також:

  • Реклама в міжсезоння: зупиняти чи оптимізувати?

    Як бути з рекламою, коли сезон завершується, а попит на ваш продукт падає? Вимикати її повністю чи залишити хоча б щось працювати? Відповідь на це питання ми знайшли, співпрацюючи з нашим клієнтом, який продає різні види плівок для вікон і скла: тонуючі, захисні, декоративні та автомобільні.

    Декілька років поспіль у грудні реклама ставала на паузу, повертаючись у роботу ближче до весни. Але одного разу ми вирішили це змінити. Зібрали переконливі аргументи, що може дати реклама в міжсезоння для бізнесу клієнта, і ось до яких результатів це призвело

  • Як розробка нового сайту збільшила результат в 2 рази

    Як зміни на сайті змінили долю бізнесу: захоплива історія успіху
    Ви коли-небудь замислювалися, наскільки важливий дизайн і зручність вашого сайту? Якщо ні, то ця історія відкриє вам очі! Наш клієнт пройшов через чималі виклики, перш ніж його бізнес вийшов на новий рівень завдяки правильному підходу до створення сайту. І ми готові поділитися цією захопливою історією!

  • Коли чекати результатів від реклами?

    Рентабельність в кожному випадку і для кожного проекту – індивідуальна. Якщо бізнес гарно відбудований з середини, рекламна кампанія системно оптимізується і немає явно негативних зовнішніх факторів, що впливають на попит, то прибуток не змусить себе чекати, а ROMI покаже, наскільки можна далі масштабувати рекламні кампанії і скільки отримувати прибутку. Але не варто себе обманювати та марити ілюзіями, що прямо зі старту рекламна кампанія буде працювати по максимуму! Ні, давайте бути реалістами. В більшості випадків для виходу в рентабуельність потрібно декілька місяців. Іноді все добре працює з першого, другого місяца рекламної кампанії. Але бувають і інші крайнощі, коли лише через 8-10-12 місяців реклама стає окупною, я тоді приносить вже гарний чистий прибуток.