Відеокампанія на Youtube принесла +32% конверсій у медичній тематиці

Час читання: 2 хвилин
L.  

У цьому ось кейсі ми говорили про те, як сильно недооцінюють КМС-кампанії як конверсійний (приносить заявки, замовлення, клієнтів) інструмент. Так ось, відеокампанії нажили собі славу ще більшого брендового типу кампанії. Але ми з цим не погоджуємося. Тому все та сама тематика (медицина), але вже інший інструмент. І ми так само впевнені, що при правильному підході можна тестувати різні типи кампаній для отримання результату, навіть для такої специфічної ніші, як медицина.

Тематика - Медицина

Географія - Україна

Інструменти - Google Ads

Відеокампанії у цьому проекті працювали більш тривалий період, але ми взяли “свіжі” дані за останній рік. Як бачимо, вартість конверсій з відеокампанії всього на 9% більша, ніж у середньому по аккаунту. І при цьому цей тип РК приніс 32% загальної кількості конверсій за рік. Тобто, якби в цьому проекті використовувалися виключно пошукові РК, то клієнт не отримав би як мінімум 32% заявок.

Основні моменти, на які варто звертати увагу під час роботи з відеокампаніями у медичній тематиці:

  • відповідний тип оголошення. У кампанії зі знімка екрана використовується In-Stream із можливістю пропуску. Ми також тестували оголошення без можливості пропуску. Але такий тип оголошень, саме у цьому проекті, зовсім не виправдав себе. Основна причина в тому, що послуга, що просувається, досить складна і привернути увагу дуже коротким роликом не вдасться, а ось оголошення In-Stream з можливістю пропуску виявилися дуже підходящим варіантом, сам ролик досить інформативний і об'ємний, а у користувача завжди є вибір: продовжувати дивитися або пропустити;
  • звичайно ж дуже важливий аспект – це сам ролик. Він повинен бути інформативним, утримуючим увагу, а також відповідним за тривалістю (для кожного типу оголошень вона своя). Також у нашій тематиці дуже важливий сам зміст ролика, а також посадкової сторінки, тому що тематика досить делікатна для користувача і Google подбав, щоб нічого зайвого в ролику ви не пообіцяли і не сказали. А також дисклеймери вам на допомогу;

  • останній і найбільш універсальний момент - це правильно підібрана цільова аудиторія. Потрібно враховувати, що відеокампанії - це не пошук все-таки, і користувачі самі ваші послуги шукати не будуть, тому детальне вивчення ЦА та тестування та опрацьований таргетинг тут будуть єдино правильним рішенням.

Ну що ж, не бійтеся тестувати відеокампанії для різних ніш і цілей, адже там можуть бути додаткові 32% конверсій. Тільки не забувайте про пункти вище)

Задати питання

Є питання по статті? - Задайте їх нам, ми з радістю відповімо Вам!

Читайте також:

  • Алгоритми Google Ads проти Вашого бізнесу

    Цілі бізнесу та алгоритмів Google Ads: реальні кейси

    Коли ви налаштовуєте рекламну кампанію в Google Ads, здається, що система сама хоче зробити її максимально ефективною. Google обіцяє автоматизовані рішення, які оптимізують ваші витрати та збільшують прибуток. Але чи завжди це так на практиці? Давайте розбиратися разом.

  • Реклама в міжсезоння: зупиняти чи оптимізувати?

    Як бути з рекламою, коли сезон завершується, а попит на ваш продукт падає? Вимикати її повністю чи залишити хоча б щось працювати? Відповідь на це питання ми знайшли, співпрацюючи з нашим клієнтом, який продає різні види плівок для вікон і скла: тонуючі, захисні, декоративні та автомобільні.

    Декілька років поспіль у грудні реклама ставала на паузу, повертаючись у роботу ближче до весни. Але одного разу ми вирішили це змінити. Зібрали переконливі аргументи, що може дати реклама в міжсезоння для бізнесу клієнта, і ось до яких результатів це призвело

  • Як розробка нового сайту збільшила результат в 2 рази

    Як зміни на сайті змінили долю бізнесу: захоплива історія успіху
    Ви коли-небудь замислювалися, наскільки важливий дизайн і зручність вашого сайту? Якщо ні, то ця історія відкриє вам очі! Наш клієнт пройшов через чималі виклики, перш ніж його бізнес вийшов на новий рівень завдяки правильному підходу до створення сайту. І ми готові поділитися цією захопливою історією!

  • Коли чекати результатів від реклами?

    Рентабельність в кожному випадку і для кожного проекту – індивідуальна. Якщо бізнес гарно відбудований з середини, рекламна кампанія системно оптимізується і немає явно негативних зовнішніх факторів, що впливають на попит, то прибуток не змусить себе чекати, а ROMI покаже, наскільки можна далі масштабувати рекламні кампанії і скільки отримувати прибутку. Але не варто себе обманювати та марити ілюзіями, що прямо зі старту рекламна кампанія буде працювати по максимуму! Ні, давайте бути реалістами. В більшості випадків для виходу в рентабуельність потрібно декілька місяців. Іноді все добре працює з першого, другого місяца рекламної кампанії. Але бувають і інші крайнощі, коли лише через 8-10-12 місяців реклама стає окупною, я тоді приносить вже гарний чистий прибуток.