Завдяки аналітиці ми можемо сформувати портрет цільової аудиторії та надалі оптимізувати рекламу, роблячи коригування ставок для різних сегментів трафіку. Для того, щоб правильно визначити портрет користувача, потрібно достатню кількість даних, тому в деяких нішах потрібно брати період кілька місяців. Ми використовуємо показник «коефіцієнт конверсій» у розрізі різних параметрів. Коефіцієнт конверсій обчислюється шляхом розподілу кількості конверсій на кількість сеансів. Він показує співвідношення кількості відвідувачів сайту, які вчинили на ньому цільову дію щодо загальної кількості відвідувачів.
Обчислюємо вік та стать. Заходимо на вкладку “Аудиторії> Демографічні дані> Вік/Стать”. Оскільки ми трохи змінили стовпці, забравши зайві, Analytics показує, що ми зробили свій звіт, але спеціально його робити не треба.
Щоб знати, на який день тижня припадає найвищий коефіцієнт конверсії, зайдіть в “Джерела трафіку > Джерело/Канал”. Виберіть канал cpc (ви можете вибрати будь-який інший канал, який вас цікавить, ми аналізуємо за СРС). Виберіть додатковий параметр «Дні тижня». Цифра 0 - це неділя, 1 понеділок і так далі.
Розташування. Заходимо “Аудиторія > Географія > Розташування". Найчастіше ми бачимо довгий список, в якому присутні сеанси (їх дуже мало) не з цільових положень. з 1-2 сеансами залишаться лише ті, які потрібні: Виберіть додатковий параметр “регіон” або “місто”, щоб розбити показники.
Хочемо відзначити, що аналізувати потрібно не весь трафік, а окремо каналами, оскільки все може істотно відрізнятися. У нашому прикладі ми бачимо, що вищий коефіцієнт конверсії у чоловіків, вік 25-34 та 45-54, регіон – Одеська область та найвищий коефіцієнт конверсії у четвер. Тепер можемо скоригувати ставки для цих параметрів у Google Adwords. Підвищуємо ставки для перших двох позицій, для решти можна трохи знизити. Якщо обмежені бюджети, виключаємо показники з низьким коефіцієнтом конверсії. Наприклад, вікову категорію 65+ можна виключити.
Задати питання
Є питання по статті? - Задайте їх нам, ми з радістю відповімо Вам!
Цілі бізнесу та алгоритмів Google Ads: реальні кейси
Коли ви налаштовуєте рекламну кампанію в Google Ads, здається, що система сама хоче зробити її максимально ефективною. Google обіцяє автоматизовані рішення, які оптимізують ваші витрати та збільшують прибуток. Але чи завжди це так на практиці? Давайте розбиратися разом.
Як бути з рекламою, коли сезон завершується, а попит на ваш продукт падає? Вимикати її повністю чи залишити хоча б щось працювати? Відповідь на це питання ми знайшли, співпрацюючи з нашим клієнтом, який продає різні види плівок для вікон і скла: тонуючі, захисні, декоративні та автомобільні.
Декілька років поспіль у грудні реклама ставала на паузу, повертаючись у роботу ближче до весни. Але одного разу ми вирішили це змінити. Зібрали переконливі аргументи, що може дати реклама в міжсезоння для бізнесу клієнта, і ось до яких результатів це призвело
Як зміни на сайті змінили долю бізнесу: захоплива історія успіху
Ви коли-небудь замислювалися, наскільки важливий дизайн і зручність вашого сайту? Якщо ні, то ця історія відкриє вам очі! Наш клієнт пройшов через чималі виклики, перш ніж його бізнес вийшов на новий рівень завдяки правильному підходу до створення сайту. І ми готові поділитися цією захопливою історією!
Рентабельність в кожному випадку і для кожного проекту – індивідуальна. Якщо бізнес гарно відбудований з середини, рекламна кампанія системно оптимізується і немає явно негативних зовнішніх факторів, що впливають на попит, то прибуток не змусить себе чекати, а ROMI покаже, наскільки можна далі масштабувати рекламні кампанії і скільки отримувати прибутку. Але не варто себе обманювати та марити ілюзіями, що прямо зі старту рекламна кампанія буде працювати по максимуму! Ні, давайте бути реалістами. В більшості випадків для виходу в рентабуельність потрібно декілька місяців. Іноді все добре працює з першого, другого місяца рекламної кампанії. Але бувають і інші крайнощі, коли лише через 8-10-12 місяців реклама стає окупною, я тоді приносить вже гарний чистий прибуток.