Кейс: "Розваги у VR"

Час читання: 3 хвилин

Один із наших нових клієнтів займається бізнесом у сфері розваг – квести віртуальної реальності. Проблема, з якою прийшов клієнт - високі витрати на залучення конверсії (замовлення з сайту). Ми провели аналіз ринку, зробили всі підготовчі роботи з налаштування аналітики на сайті та запустили рекламні кампанії. Вже після кількох перших тижнів роботи реклами, клієнт був приємно здивований отриманим результатам. Чому? Розповідаємо нижче.

Вхідні дані

Галузь бізнесу: розваги

Географія: великі міста України

Ціль: знизити вартість конверсії, збільшити кількість замовлень на сайті.

KPI (ключові показники ефективності) рекламної кампанії: звернення клієнтів через сайт (бронювання часу для гри, заповнення форми в чаті, надсилання контактів офлайн).

Канали просування: контекстна реклама у Google Ads (Пошук, Ремаркетинг, КМС).

У ході роботи рек. кампанії ми зібрали перші цифри щодо трафіку. Звичайно, даних було небагато, щоб зробити ґрунтовні висновки, рекламна кампанія була ще сирою, не оптимізованою. Але попередню статистику треба було аналізувати, аби розуміти, куди рухатися далі.

Ми порівняли отримані результати з результатами рек. кампанії попереднього підрядника. І ось він – перший бонус до карми нашого агентства: завдяки правильно вибраній рекламній стратегії та грамотній структурі рекл. кампанії вартість конверсії знизилася в 3,9 разів, а саме, з 51,74 грн. до 13,17 грн.

cube case 1 02 19  

Збільшення коефіцієнта конверсії становило понад 30%: він зріс із 5,29% до 6,9%.

  cube case 2 1 02 19  

Варто зазначити, що в просуванні цього проекту є свої проблеми. Можливості пошукової рекламної кампанії обмежені низьким пошуковим попитом (частотністю запитів). Тому одне із завдань, яке ми собі поставили – розширювати поле семантики за рахунок ключових слів, які опосередковано пов'язані за змістом із послугою, що просувається. Тобто використовуємо запити, пов'язані з оффлайн-розвагами для молоді та сімей з дітьми. Найчастіше така реклама в Google Ads (за навколотематичними запитами) коштує дорожче, ніж за цільовими релевантними. Але ми свідомо пішли на цей крок. І за цих умов нам вдалося утримати вартість конверсії у вилці 10 – 14 грн.

  cube 1 02 19  

Крім пошукових кампаній, запущено низку інших реклам. кампаній - ремаркетингових та кампаній КМС. Тут вибрано стратегію роботи з вузькими сегментами користувачів. Окремо працюють кампанії з аудиторіями ремаркетингу, які включають:

  • тих, хто відвідав сайт, але не виконає жодних цільових дій;
  • тих, хто виконав певну цільову дію;
  • тих, хто вже став клієнтом.

Також тестується блок кампаній із націленнями на особливі аудиторії в КМС.

У найближчих планах: проведення А/Б-експериментів на сайті з метою підвищення його конверсійності та відповідного збільшення продажів, а також роботи з оптимізації рек. кампаній для подальшого зниження вартості конверсії.

Отриманий результат: зниження вартості конверсії у 3,9 рази (порівняно з показниками попереднього підрядника); утримання цільової вартості конверсії (замовлення) за умови роботи навколотематичних кампаній у ПОШКУ; збільшення звернень через сайт.

Висновок: ретельно продумана рекламна стратегія та постійна робота з рекл. кампанією дають відмінний результат. Такий підхід укотре забезпечив нам досягнення поставленої мети. Якщо у вас стоїть завдання - досягати кращих результатів або ви не впевнені в якості роботи вашого підрядника, звертайтеся - допоможемо провести аудит вашого рекламного облікового запису, дамо рекомендації і, при необхідності, професійно налаштуємо для вас нові кампанії. Заповнити бриф.


 

Задати питання

Є питання по статті? - Задайте їх нам, ми з радістю відповімо Вам!

Читайте також:

  • Алгоритми Google Ads проти Вашого бізнесу

    Цілі бізнесу та алгоритмів Google Ads: реальні кейси

    Коли ви налаштовуєте рекламну кампанію в Google Ads, здається, що система сама хоче зробити її максимально ефективною. Google обіцяє автоматизовані рішення, які оптимізують ваші витрати та збільшують прибуток. Але чи завжди це так на практиці? Давайте розбиратися разом.

  • Реклама в міжсезоння: зупиняти чи оптимізувати?

    Як бути з рекламою, коли сезон завершується, а попит на ваш продукт падає? Вимикати її повністю чи залишити хоча б щось працювати? Відповідь на це питання ми знайшли, співпрацюючи з нашим клієнтом, який продає різні види плівок для вікон і скла: тонуючі, захисні, декоративні та автомобільні.

    Декілька років поспіль у грудні реклама ставала на паузу, повертаючись у роботу ближче до весни. Але одного разу ми вирішили це змінити. Зібрали переконливі аргументи, що може дати реклама в міжсезоння для бізнесу клієнта, і ось до яких результатів це призвело

  • Як розробка нового сайту збільшила результат в 2 рази

    Як зміни на сайті змінили долю бізнесу: захоплива історія успіху
    Ви коли-небудь замислювалися, наскільки важливий дизайн і зручність вашого сайту? Якщо ні, то ця історія відкриє вам очі! Наш клієнт пройшов через чималі виклики, перш ніж його бізнес вийшов на новий рівень завдяки правильному підходу до створення сайту. І ми готові поділитися цією захопливою історією!

  • Коли чекати результатів від реклами?

    Рентабельність в кожному випадку і для кожного проекту – індивідуальна. Якщо бізнес гарно відбудований з середини, рекламна кампанія системно оптимізується і немає явно негативних зовнішніх факторів, що впливають на попит, то прибуток не змусить себе чекати, а ROMI покаже, наскільки можна далі масштабувати рекламні кампанії і скільки отримувати прибутку. Але не варто себе обманювати та марити ілюзіями, що прямо зі старту рекламна кампанія буде працювати по максимуму! Ні, давайте бути реалістами. В більшості випадків для виходу в рентабуельність потрібно декілька місяців. Іноді все добре працює з першого, другого місяца рекламної кампанії. Але бувають і інші крайнощі, коли лише через 8-10-12 місяців реклама стає окупною, я тоді приносить вже гарний чистий прибуток.