Кейс: "Розваги у VR"

Час читання: 3 хвилин

Один із наших нових клієнтів займається бізнесом у сфері розваг – квести віртуальної реальності. Проблема, з якою прийшов клієнт - високі витрати на залучення конверсії (замовлення з сайту). Ми провели аналіз ринку, зробили всі підготовчі роботи з налаштування аналітики на сайті та запустили рекламні кампанії. Вже після кількох перших тижнів роботи реклами, клієнт був приємно здивований отриманим результатам. Чому? Розповідаємо нижче.

Вхідні дані

Галузь бізнесу: розваги

Географія: великі міста України

Ціль: знизити вартість конверсії, збільшити кількість замовлень на сайті.

KPI (ключові показники ефективності) рекламної кампанії: звернення клієнтів через сайт (бронювання часу для гри, заповнення форми в чаті, надсилання контактів офлайн).

Канали просування: контекстна реклама у Google Ads (Пошук, Ремаркетинг, КМС).

У ході роботи рек. кампанії ми зібрали перші цифри щодо трафіку. Звичайно, даних було небагато, щоб зробити ґрунтовні висновки, рекламна кампанія була ще сирою, не оптимізованою. Але попередню статистику треба було аналізувати, аби розуміти, куди рухатися далі.

Ми порівняли отримані результати з результатами рек. кампанії попереднього підрядника. І ось він – перший бонус до карми нашого агентства: завдяки правильно вибраній рекламній стратегії та грамотній структурі рекл. кампанії вартість конверсії знизилася в 3,9 разів, а саме, з 51,74 грн. до 13,17 грн.

cube case 1 02 19  

Збільшення коефіцієнта конверсії становило понад 30%: він зріс із 5,29% до 6,9%.

  cube case 2 1 02 19  

Варто зазначити, що в просуванні цього проекту є свої проблеми. Можливості пошукової рекламної кампанії обмежені низьким пошуковим попитом (частотністю запитів). Тому одне із завдань, яке ми собі поставили – розширювати поле семантики за рахунок ключових слів, які опосередковано пов'язані за змістом із послугою, що просувається. Тобто використовуємо запити, пов'язані з оффлайн-розвагами для молоді та сімей з дітьми. Найчастіше така реклама в Google Ads (за навколотематичними запитами) коштує дорожче, ніж за цільовими релевантними. Але ми свідомо пішли на цей крок. І за цих умов нам вдалося утримати вартість конверсії у вилці 10 – 14 грн.

  cube 1 02 19  

Крім пошукових кампаній, запущено низку інших реклам. кампаній - ремаркетингових та кампаній КМС. Тут вибрано стратегію роботи з вузькими сегментами користувачів. Окремо працюють кампанії з аудиторіями ремаркетингу, які включають:

  • тих, хто відвідав сайт, але не виконає жодних цільових дій;
  • тих, хто виконав певну цільову дію;
  • тих, хто вже став клієнтом.

Також тестується блок кампаній із націленнями на особливі аудиторії в КМС.

У найближчих планах: проведення А/Б-експериментів на сайті з метою підвищення його конверсійності та відповідного збільшення продажів, а також роботи з оптимізації рек. кампаній для подальшого зниження вартості конверсії.

Отриманий результат: зниження вартості конверсії у 3,9 рази (порівняно з показниками попереднього підрядника); утримання цільової вартості конверсії (замовлення) за умови роботи навколотематичних кампаній у ПОШКУ; збільшення звернень через сайт.

Висновок: ретельно продумана рекламна стратегія та постійна робота з рекл. кампанією дають відмінний результат. Такий підхід укотре забезпечив нам досягнення поставленої мети. Якщо у вас стоїть завдання - досягати кращих результатів або ви не впевнені в якості роботи вашого підрядника, звертайтеся - допоможемо провести аудит вашого рекламного облікового запису, дамо рекомендації і, при необхідності, професійно налаштуємо для вас нові кампанії. Заповнити бриф.


 

Задати питання

Є питання по статті? - Задайте їх нам, ми з радістю відповімо Вам!

Читайте також: